Pán prstenů

PÁN PRSTENŮ

 

"Jeden prsten vládne všem, jeden jim všem káže, jeden všechny přivede do temnoty sváže...." K čemu všemu se dá použít Prsten moci a jak zabránit tragédii, která se opět blíží? Vychází z Mordoru, nebo se nebezpečí tentokrát přibližuje odjinud? Pomozte Gandalfovi bojovat za  dobro ať už jste jakéhokoli původu....

Termín Cena Věk Hlavní vedoucí
15.7. - 27.7.2018 4 999 Kč 6-16 Lucia Hrochová (731642806)
29.7. - 4.8.2018 2 999 Kč 5-15 Lucia Hrochová (731642806)

Sourozenecká sleva - 100 Kč na dítě při přihlášení do konce března.
Závazná elektronická přihláška k dispozici zde.

Pokud si přejete vyplnit přihlášku písemně, najdete ji v dokumentech ke stažení. Vyplněné přihlášky pošlete poté poštou na adresu Funny, o.s., Nerudova 1184, Vrchlabí 1, 543 01.

 

Program:

Celotáborová hra se odehrává ve Středozemi, v časech již dávno minulých, ale přece tak neuvěřitelně blízkých....

A víte proč? Dobro musí proti zlu bojovat neustále a nyní je potřeba spojit své síly. Už jste slyšeli o tom, že Prsten moci je opět na světě? Že ano, ale jenom ve filmu? Teď totiž nepůjde jenom o film. Nejen, že zjistíme, co ve filmu Petera Jaksona nebylo, ale hlavně, sami si zkusíme vést břímě, které s prstenem souvisí. Nejde jenom o kouzla, ale hlavně o zopdpovědnost vůči všem okolo. A že byste chtěli být u toho a vyzkoušet si roli Froda, Bilba, Aragorna nebo jiných?

Pokud je vaše opověď ano, hledáme na naší misi právě vás. Pojeďte s námi na tábor s Funny!!! Vše pod vedením zkušených vedoucích. Čeká nás i plno jiných soutěží, kroužků, her,táborák, letní kino, výlety, koupání, sportovní klání a další funny zábava:-)

Popis tábora:

Tábor probíhá na chatě Eliška ve Vítkovicích. Chata se nachází v malebné části Krkonoš a tím nabízí mnoho možností využití. K chatě náleží ohniště, je zde možnost sportovního vyžití (fotbal, freesbee) a k dispozici je i nafukovací bazén. Větší plocha ke koupání je zajištěna v nedalekém venkovním bazénu. Ubytování je ve tří a čtyřlůžkových pokojích, se sociálním zařízením na patrech.
Více informací o areálu http://www.chata-eliska.cz/


Cena zahrnuje:

Ubytování, cestovné, stravu 5x denně, pitný režim, odborný pedagogický a zdravotnický dozor.


Doprava:

Doprava k chatě je zajištěna z Vrchlabí, Jilemnice a přilehlého okolí. Po domluvě možnost vyzvednutí a dopravy dětí z Prahy, Hradce Králové, Mladé Boleslavi, Turnova, Jičína a Nové Paky (tyto alternativy: příplatek 50 - 200 Kč podle vzdálenosti).

Ostatní informace:

Bankovní údaje k zaplacení tábora Vám obratem zašleme na email po obdržení Vaší závazné přihlášky. Jakmile bude platba připsána na účet, obdržíte na Vámi uvedenou korespondenční adresu kompletní informace. Ty budou také zároveň ke stažení zde.

Při jakýchkoli nejasnostech nebo dotazech nás neváhejte kontaktovat na funny@funnyos.cz nebo na tel. čísle 731/642806.

 

Na viděnou se těší Gandalf a všichni z Funny!

Táborový tým Funkce na táborě

Lucka Hrochová

HLAVNÍ VEDOUCÍ

ZDRAVOTNÍK


Kontakt:
tel: +420731642806
e-mail: funny@funnyos.cz

Zdeněk Semrád

ZÁSTUPCE HL. VEDOUCÍHO

II.turnus

Anna Černá

INSTRUKTOR

I.turnus

II.turnus

Valerie Brabcová

INSTRUKTOR

I.turnus

II.turnus

Eliška Sommerová

ZDRAVOTNÍK

Josef Šebánek

VEDOUCÍ

II.turnus

Tereza Belluzzo

VEDOUCÍ,ZDRAVOTNÍK

I.turnus

Michaela Kolomazníková

VEDOUCÍ

I.turnus

Adam Štěpánek

VEDOUCÍ

II.turnus

 


Děkujeme za podporu:Spolupracujeme s:
Návštěvnost
pocitadlo