Hvězdná brána

HVĚZDNÁ BRÁNA

TERMÍN: 1.-13.7.2018

CENA: 4999 Kč

(sourozennecká sleva 100 Kč při přihlášení do konce března)

Píše se rok .. no vlastně dnešní. Na SGC se neděje nic zvláštního, SG týmy přichází a odchází hvězdnou bránou podle plánů, navazují nová spojenectví, přináší nové technologie. No jednoduše takový ideální den. Při poledním klidu kdy většina týmů odpočívá na ubikacích se, ale vše změní. “Neplánovaná mimozemská aktivace”, ozve se z rozhlasu. To znamená, že hvězdnou bránou přichází někdo, kdo není v časovém plánu. Všichni se sejdou na hlavním můstku a čekají, co se bude dít….

Po otevření brány nikdo nepřichází. Najednou důstojník zakřičí: “Máme příchozí zprávu.” Obyvatelé Tau’ri (Země). Jsem velitel Asgardské flotily Thór. Přináším vám špatně zprávy, Goa’uld Anubis získal novou zbraň lepší než všechny ostatní a letí k Tau’ri aby vás zničil. Bohužel vám nemůžeme nijak pomoci. Proti takové síle nemáme žádnou šanci. Jediná vaše naděje je nálezt tajnou zbraň Antiku a znovu jí zprovoznit. Přeji vám hodně štěstí...

 

Závazná elektronická přihláška k dispozici zde.

Pokud si přejete vyplnit přihlášku písemně, najdete ji v dokumentech ke stažení. Vyplněné přihlášky pošlete poté poštou na adresu Funny, o.s., Nerudova 1191, Vrchlabí 1, 543 01.

 

Popis tábora:

Tábor probíhá na chatě Eliška ve Vítkovicích. Chata se nachází v malebné části Krkonoš a tím nabízí mnoho možností využití. K chatě náleží ohniště, je zde možnost sportovního vyžití (fotbal, freesbee) a k dispozici je i nafukovací bazén. Větší plocha ke koupání je zajištěna v nedalekém venkovním bazénu. Ubytování je ve tří a čtyřlůžkových pokojích, se sociálním zařízením na patrech.
Více informací o areálu http://www.chata-eliska.cz/


Cena zahrnuje:

Ubytování, cestovné, stravu 5x denně, pitný režim, odborný pedagogický a zdravotnický dozor.


Doprava:

Doprava k chatě je zajištěna z Vrchlabí, Jilemnice a přilehlého okolí. Po domluvě možnost vyzvednutí a dopravy dětí z Prahy, Hradce Králové, Mladé Boleslavi, Turnova, Jičína a Nové Paky (tyto alternativy: příplatek 50 - 200 Kč podle vzdálenosti).

Ostatní informace:

Bankovní údaje k zaplacení tábora Vám obratem zašleme na email po obdržení Vaší závazné přihlášky. Jakmile bude platba připsána na účet, obdržíte na Vámi uvedenou korespondenční adresu kompletní informace. Ty budou také zároveň ke stažení zde.

Při jakýchkoli nejasnostech nebo dotazech nás neváhejte kontaktovat na funny@funnyos.cz nebo na tel. čísle 732/918789 nebo 603/301331.

Na viděnou se těší všichni z Funny!

Táborový tým Funkce na táborě

Michaela Jebavá

HLAVNÍ VEDOUCÍ
Kontakt:
tel: +420603301331
(v odpoledních hodinách)
e-mail: funny@funnyos.cz
 

Jan Půlpán

ZDRAVOTNÍK

Josef Šebánek

INSTRUKTOR

Petra Houserová

INSTRUKTORKA

 


Děkujeme za podporu:Spolupracujeme s:
Návštěvnost
pocitadlo